Srp 092018
Antracitové mýdlo s aktivním uhlím & vyhrajte si mýdlo

Černé, takové tmavé, tajemné. S vlnkami v barvě vody s bílou pěnou, něco jako podvečerní příliv. Nahoře trocha třpytek jako třpytící se rosa. To jsou asociace, které mě napadají v souvislosti s tímto mýdlem, které se mi povedlo (musím říct že fakt jo). Nevím, jak přesně popsat to těšení před nakrájením: čekáte 24 hodin a pak to konečně vytáhnete z formy a jdete krájet! Co z toho asi vyleze? Povedly se vlnky uprostřed? Popraskala zase barva (resp. objevily se glycerinové říčky pro zasvěcené)? Bude to vonět?

A pak nakrájíte první, druhý… desátý kousek. A jsou tak pěkné, že s tím běháte od jednoho člověka ochotného poslouchat k druhému a všem to cpete pod nos a pod oči:D Je to vzrušující!

Napiště mi do komentáře, co vás za toto léto oslovilo (s čím jste se setkali a nějakým způsobem vás to oslovilo). Z komentářů pak vylosuju jeden, jehož autor získá toto mýdlo k otestování, očuchání nebo vystavení:) (PS:  Toto mýdlo už bude 15.8. vyzrálé.)

Ája Koláčková


Reader Comments

  1. Protože mám teď v létě konečně čas číst, dost se mi líbil a oslovil mě citát Oscara Wilda, který jsem potkala někde na facebooku: „Ten, kdo čte, žije s každou další knihou život navíc. Kdo nečte, má jen ten svůj.“ Vážně s tím souzním.

Write a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *